• Prawa dziecka w świecie bajek
  • Prawa dziecka w świecie bajek
  • Prawa dziecka w świecie bajek
  • Prawa dziecka w świecie bajek
  • Prawa dziecka w świecie bajek

Prawa dziecka w świecie bajek

30 listopada w naszej szkole odbyło się widowisko muzyczno-teatralne pt. „Prawa dziecka w świecie bajek” przygotowane przez Szkolną Grupę Wolontariacką „Podaj Dłoń”.

W przedstawieniu postacie bajkowe w prosty i wesoły sposób opowiedziały zaproszonym przedszkolakom o prawach dziecka. Uczniowie zrealizowali tym samym ważny cel edukowania najmłodszych, a jednocześnie dostarczyli im wiele radości.
Pomysł na przedstawienie mógł zostać zrealizowany dzięki mikrodotacji, jaką wolontariusze otrzymali, startując w konkursie na projekt. Został on zorganizowany przez Centrum PISOP i objęty patronatem Prezydenta Miasta Leszna. Pieniądze zdobyte przez młodzież umożliwiły przygotowanie dekoracji, rekwizytów, kostiumów oraz drobnych upominków dla dzieci z Przedszkola nr 10 „Zielony Świat”. Udział w konkursie i praca nad projektem pozwoliła naszym uczniom na rozwinięcie umiejętności organizacyjnych, współpracy i komunikacji. Młodzież realizując to zadanie spisała się fantastycznie.
Więcej o wydarzeniu tutaj:
http://elka.pl/content/view/90988/80/
http://www.leszno24.pl/O_prawach_dzieci_opowiadaly_postacie_z_bajek_zdjecia,41384.html


Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek Zdjęcie: Prawa dziecka w świecie bajek

BartłomiejKaźmierczak
2018-12-04 11:45:34